راز بوک

دفتر طراحی و نشر دیجیتال رازبوک

بزرگترین تولید کننده نرم افزار های آموزشی و کتاب صوتی در کشور

راز بوک

قوانین و مقررات

ساعات کاری دفتر رازبوک از روز شنبه تا چهارشنبه ، از ساعت 7:30  الی 2 بعد از ظهر می باشد. 

 

محصولات سفارش داده شده ، روز بعد به اداره پست تحویل داده می شوند. جمعاً مدت زمان دریافت مرسوله توسط شما 2 روز کاری است.

 

پنجشنبه ها دفتر تعطیل است و چنانچه سفارشی در این روز داده شود ، ارسال آن به روز شنبه موکول خواهد شد.

 

با توجه به اینکه رازبوک دفتری تازه تاسیس است ، تعداد نرم افزارهای تولیدی این واحد با توجه به نیاز بازار ، روزانه 100 عدد می باشد. این تعداد در آینده افزایش پیدا خواهد کرد و همچنین اطلاع رسانی خواهد شد. چنانچه در هنگام ثبت سفارش با عبارت (اتمام موجودی) برخورد کردید ، خواهشمند است به جهت جلوگیری از بد قول شدن واحد در ارسال سفارشات شما ، روز بعد به وب سایت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ما به حقوق شما احترام می گذاریم و دوست داریم روز به روز اعتماد شما نسبت به رازبوک افزون تر شود. 

 

ضمانت و خدمات پس از فروش:

 

رازبوک به جهت حفظ حقوق و جلب اعتماد مشتریان ، خود را ملزم به انجام موارد زیر می داند:

وب سایت رازبوک دو نوع خدمات به صورت فیزیکی و مجازی ارائه می دهد. 

 

گارانتی محصولات فیزیکی و نرم افزاری:

 

محصولات نرم افزاری به صورت فیزیکی عرضه شده و مشمول هزینه پستی می باشد. مرسوله از طریق پست پیشتاز عادی ، حداکثر تا صبح روز بعد سفارش ، به دست شما رسیده و کد رهگیری آن در پنل کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود. برای دریافت گزارش لحظه ای ارسال بسته به وب سایت : http://newtracking.post.ir  مراجعه نموده و کد 24 رقمی خود را در اینجا وارد نمایید. 

در واحد دیجیتال رازبوک ، حامل های نرم افزار (دی وی دی) توسط دستگاه های تکثیر به تولید انبوه می رسد و بعد از تکثیر توسط خود دستگاه تست می شود. احتمال خراب بودن نرم افزار در واحد ما بعید به نظر می رسد ولی اگر چنین اتفاقی برای شما افتاد ، اصلاً نگران نباشید فقط کافیست به ما تماس بگیرید و گزارش دهید. شما می توانید در صورت خرابی دی وی دی نرم افزار ، آن را به آدرس پستی رازبوک ارسال کرده و یک نرم افزار سالم تحویل بگیرید. رازبوک به جهت جبران هزینه های پستی که شما پرداخت نموده اید ، هزینه پستی رفت و برگشت آن را به شما عودت خواهد داد و یک بار دیگر نرم افزار سالم را با هزینه خودتان به آدرس شما ارسال خواهد کرد.

 

گارانتی محصولات مجازی و دانلودی:

 

 رازبوک محصولات فرهنگی (کتاب) را به جهت حمایت و حفظ پویایی محیط زیست و جلوگیری از قطع شدن درختان ، به صورت مجازی ارائه می دهد. بعد از خرید موفق یک لینک دانلود به داخل پنل کاربری شما ارسال خواهد شد و شما می توانید با کلیک بر روی آن محصول خود را بر روی رایانه و گوشی های هوشمند خود دریافت نمایید. توجه داشته باشید این لینک مختص به شما بوده و قابل انتقال به غیر نیست. در صورت انتقال به دیگری ، لینک آن منقضی خواهد شد.

 

ارسال نشدن لینک دریافت توسط وب سایت ، کاملاً بعید به نظر می رسد. ولی اگر چنین اتفاقی برای شما پیش آمد ، فقط کافیست با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی ما پنل شما را بررسی می کنند و اگر لینک ارسال نشده بود ، آن را برایتان جایگزین خواهند کرد.